Neijoarsveziede 2010

01 januari 2010
Categorie: Cabaret

Waar gaat het met ons waterdorp naartoe in 2010? Komen die beloofde supermarkten er nu eindelijk een keer? Krijgen we antwoord op de belangrijke vraag 'gaat de PVV meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in maart?' en zo ja: 'wie wordt dan de nieuwe Wilders van Winsum?!' Wilt u nog één keer achterom kijken? Had de 'crisis' invloed op Winsum? Meevallers, ja die waren er ook: het aandeel Essent was onze gemeente goedgezind. Hoe zou het verder met onze eerste burger in zijn eerste volle jaar zijn gegaan? En onze jeugd dan: hebt u minder of meer vandaal gedrag geconstateerd?! Over 'constateren' gesproken: hebt u op alle slooplocaties alweer opbouwende activiteiten gezien? Bent u nieuwsgierig? Vrijdag 1 januari, de Neijoarsveziede van de Kulturele Kommissie!

 

Fotograaf: Jan Albert Westerveen

­